O SZKOLE  /  GALERIA ZDJĘĆ  /  AKTUALNOŚCI  /  STATUT SZKOŁY  /  NAUCZYCIELE  /  KONTAKT  / 

MENU

Aktualności

Samorząd szkolny

Sport

Dyskoteki

Mikołajki

WOŚP

Wycieczki

KALENDARZ SZKOŁY

Wywiadówki

Biuletyn informacyjny

Kalendarz szkoły

Szkolny Duszek (gazetka szkolna)

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

Aktualności

Nauczyciele

Galeria zdjęć

PRACOWNICY SZKOŁY

Nauczyciele

Administracja

POCZET SZTANDAROWY


OBIADY SZKOLNE

Wpłata za obiady na konto:
 Getin Noble Bank SA nr


46156000132005583000000002

Grupa przedszkolna   1130
 Klasy I - III    po zajęciach
Klasy IV - VII   1225 - 12
45
 

ŚWIETLICA SZKOLNA

mgr Małgorzata Oziębłowska
mgr Dorota Kwiatkowska

700 - 750    ,   1130 - 1610
  

PEDAGOG SZKOLNY

poniedziałek, piątek - 830 –12 30
wtorek, środa ,czwartek– 930 – 1330

 

PIELĘGNIARKA SZKOLNA

Pani Aneta Jasińska
 

poniedziałek, wtorek, środa, piątek
 730 – 1505
 


BIBLIOTEKA SZKOLNA

mgr Anna Stępek

Poniedziałek, wtorek, czwartek:       730 - 1500

Środa:       745 - 1500

Piatek:       800 - 1345
 

Pomoc Psychologiczno Pedagogiczna

klasy 1-3

 
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze:
  
mgr Anna Gutral-Szewelańczyk 1a
mgr Beata Bernatowicz 1b
mgr Irena Sadko 2b
mgr Jolanta Szczeblewska 1a
mgr Teresa Nowak 3a
mgr Bogumiła Rozwadowska 3b
mgr Gabriela Tyburska 3c
 

klasy  4-7

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze:

mgr Arkadiusz Szota - matematyka 7a, 7b
mgr Beata Szymkiewicz - matematyka 5a, 5b, 6a, 6b
mgr Aleksandra Lis - język polski 6a, 6b ,7a, 7b
mgr Beata Muziewicz - język polski 5a, 5b
mgr Damian Naryński- język polski 4a, 4b, 4c

Terapia pedagogiczna, zajeciakorekcyjno-kompensacyjne
mgr Agnieszka Kołtun  

Zajęcia logopedyczne    
 mgr Dagmara Jakubczyńska klasy I-VII

Zajęcia socjoterapeutyczne
Paulina Myśliwiec


 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

Koło humanistyczne klasa 5a, 5b - mgr Beata Muziewicz

Koło humanistyczne dla klas 6-7-  mgr Aleksandra Lis  

Koło matematyczne dla klas 4-5-6-7 -mgr Beata Szymkiewicz
 
Koło Młodego Przyrodnika Koło z języka angielskiego klasy 5-7
 
mgr Joanna Jerszyńska- Mazur

Koło z języka angielskiego klasy 5-  mgr Katarzyna Szpila

 
Szkolny klub Skrabble Koło Przyjaciół Biblioteki -mgr Anna Stępek

Koło plastyczne klasy 4-7 -Pan Bartłomiej Balcer

Moja przygoda z Jezusem Eucharystycznym- siostra Anna Korbaś

Koło j. niemieckiego dla klas 5 i 6 konsultacje- mgr Edyta Żylińska

SKS dla klas 4-7 -mgr Małgorzata Zawada  dziewczęta  

SKS dla klas 4-7 - mgr Paweł Szpak  chłopcy

Koło Małych Miłośników Polanicy klasy 2a,2b,2c- mgr Teresa Nowak

Chór szkolny  -  mgr Agnieszka Gbyl

Koło matematyczne klasy 3 -mgr Beata Bernatowicz

Koło jezyka angielskiego dla klas 4 -mgr Katarzyna Tysiak-Sakowska

Koło humanistyczne dla klasy 4  -mgr Damian Naryński

Klasy 1-3 Gimnastyka korekcyjna dla klas 1 - 3 
mgr Małgorzata Zawada, mgr Barbara Federowicz

Koło jezyka angielskiego dla klas 2 - 3 - mgr Katarzyna Szpila

Koło Małych Miłośników Polanicy dla kl. 3 - mgr Teresa Nowak
 
Szkolny klub Scrabble -mgr Anna Stepek

Szkolne Koło sudoku klasy 2 - 3 -mgr Beata Bernatowicz
 

 

 

 

UROCZYSTOŚCI
IMPREZY

60-lecie szkoły i
20-lecie imienia szkoły 2018

50-lecie szkoły 2008

Wyjazd do Wrześni
IV Sejmik Karpacki
2005r.

Występ teatralny nauczycieli 17.05.2008

Patron szkoły

Zdjęcia archiwalne

Przyjaźń
Polsko-Czeska

DRUKI DO POBRANIA

Statut Szkoły

Usprawiedliwienia

Plan lekcji

Ubezpieczenia

Podręczniki

Regulaminy

Rekrutacja

POLANICA-ZDRÓJ

Polanica-Zdrój

www.polanica.pl

Przerwy lekcyjne
845-850
935-945
1030-1045
1130-1140
1225-1245
1330-1335
1420-koniec 7 lekcji

Szkoła Podstawowa nr 2 w Polanicy-Zdroju im. Żołnierzy z Monte Casino